Pushover (7.x-1.1) - en to kn translation catalogue (13 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Subject
kn: ವಿಷಯ

en: Administration
kn: ನಿರ್ವಹಣೆ

en: Priority
kn: ಆದ್ಯತೆ

en: Message
kn: ಸಂದೇಶ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: High
kn: ಹೆಚ್ಚಿನ

en: Low
kn: ಕೆಳಮಟ್ಟದ

en: Roles
kn: ಪಾತ್ರಗಳು

en: Normal
kn: ಸಾಮಾನ್ಯ

en: Introduction
kn: ಪರಿಚಯ

en: Sent
kn: ಕಳುಹಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Expired
kn: ಕಾಲಾವಧಿ ಮುಗಿದಿದೆ
