Pushover (7.x-1.1) - en to ku translation catalogue (11 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Subject
ku: سه‌ردیڕ

en: Administration
ku: به‌ڕێوه‌بردن

en: Message
ku: پەیام

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: High
ku: بەرز

en: Low
ku: نزم

en: Timestamp
ku: کات مۆر

en: Url
ku: به‌سته‌ر

en: Roles
ku: ڕۆڵەکان

en: No content available.
ku: هیچ ناوەڕۆکێک نییە.
