Pushover (7.x-1.1) - en to lv translation catalogue (14 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Subject
lv: Temats

en: Administration
lv: Administrēšana

en: Priority
lv: Prioritāte

en: Message
lv: Ziņojums

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: High
lv: Augsts

en: Low
lv: Zems

en: Timestamp
lv: Laika zīmogs

en: Roles
lv: Lomas

en: Normal
lv: Normāls

en: Sent
lv: Nosūtīts

en: No content available.
lv: Nav pieejams saturs.

en: Usernames
lv: Lietotājvārdi
