Pushover (7.x-1.1) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Subject
mn: Гарчиг

en: Administration
mn: Удирдлага

en: Message
mn: Зурвас

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: High
mn: Өндөр

en: Low
mn: Нам

en: Url
mn: Хаяг

en: Roles
mn: Үүргүүд
