Pushover (7.x-1.1) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Administration
mr: व्यवस्थापन

en: Priority
mr: अग्रक्रम

en: Message
mr: संदेश

en: Settings
mr: संरचना

en: High
mr: उच्च

en: Low
mr: कमी

en: Roles
mr: वर्तनमर्यादा

en: Normal
mr: साधारण
