Pushover (7.x-1.1) - en to nl translation catalogue (18 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Administration
nl: Beheer

en: Priority
nl: Prioriteit

en: Message
nl: Bericht

en: Settings
nl: Instellingen

en: High
nl: Hoog

en: Low
nl: Laag

en: Timestamp
nl: Tijdstip

en: Url
nl: URL

en: Roles
nl: Rollen

en: Normal
nl: Normaal

en: Introduction
nl: Inleiding

en: Sent
nl: Verzonden

en: Expired
nl: Vervallen

en: Receipts
nl: Kwitanties

en: No content available.
nl: Geen inhoud beschikbaar.

en: Usernames
nl: Gebruikersnamen
