Pushover (7.x-1.1) - en to oc translation catalogue (13 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Subject
oc: Objècte

en: Administration
oc: Administracion

en: Priority
oc: Prioritat

en: Message
oc: Messatge

en: Settings
oc: Paramètres

en: High
oc: Nauta

en: Low
oc: Febla

en: Timestamp
oc: Orodatatge

en: Url
oc: URL

en: Roles
oc: Ròtles

en: No content available.
oc: Pas cap de contengut disponible.

en: Usernames
oc: Noms d'utilizaires
