Pushover (7.x-1.1) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Subject
os: Темæ

en: Administration
os: Разамынад

en: Message
os: Хъусинаг

en: Settings
os: Амонæнтæ
