Pushover (7.x-1.1) - en to pt translation catalogue (15 entries)

en: Title
pt: Título

en: Subject
pt: Assunto

en: Administration
pt: Administração

en: Priority
pt: Prioridade

en: Message
pt: Mensagem

en: Settings
pt: Configurações

en: High
pt: Alto

en: Low
pt: Baixo

en: Url
pt: URL

en: Roles
pt: Papéis

en: Introduction
pt: Introdução

en: Sent
pt: Enviado

en: Expired
pt: Expirado

en: No content available.
pt: Nenhum conteúdo disponível.

en: Usernames
pt: Nomes de usuário
