Pushover (7.x-1.1) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Title
pt: Título

en: Subject
pt: Assunto

en: Administration
pt: Administração

en: Message
pt: Mensagem

en: Settings
pt: Definições

en: High
pt: Alta

en: Low
pt: Baixa

en: Timestamp
pt: Registo data/hora

en: Roles
pt: Grupos de utilizador

en: No content available.
pt: Conteúdo não disponível

en: Usernames
pt: Nomes de utilizadores
