Pushover (7.x-1.1) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Subject
si: කාරණය

en: Administration
si: පාලනය

en: Priority
si: ප්‍රමුඛතාව

en: High
si: උසස්‌

en: Low
si: පහත්
