Pushover (7.x-1.1) - en to sk translation catalogue (16 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Subject
sk: Predmet

en: Administration
sk: Administrácia

en: Priority
sk: Priorita

en: Message
sk: Správa

en: Settings
sk: Nastavenia

en: High
sk: Vysoká

en: Low
sk: Nízka

en: Timestamp
sk: Časová známka

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: Normal
sk: Normálny

en: Sent
sk: Poslať

en: Expired
sk: Vypršané

en: Receipts
sk: Potvrdenky

en: No content available.
sk: Žiaden obsah nie je dostupný.

en: Usernames
sk: Používateľské mená
