Pushover (7.x-1.1) - en to sl translation catalogue (12 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Subject
sl: Zadeva

en: Administration
sl: Upravljanje

en: Priority
sl: Prioriteta

en: Message
sl: Sporočilo

en: Settings
sl: Nastavitve

en: High
sl: Visoko

en: Low
sl: Nizko

en: Timestamp
sl: Časovna oznaka

en: Roles
sl: Vloge

en: Sent
sl: Poslano

en: No content available.
sl: Na voljo ni nobene vsebine.
