Pushover (7.x-1.1) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Subject
sq: Subjekti

en: Administration
sq: Administrimi

en: Message
sq: Mesazhi

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Timestamp
sq: Data dhe ora

en: Url
sq: Adresa Url

en: Roles
sq: Rolet

en: No content available.
sq: Asnjë përmbajtje në dispozicion.
