Pushover (7.x-1.1) - en to ta translation catalogue (12 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Subject
ta: பொருள்

en: Administration
ta: மேலாண்மை

en: Priority
ta: முன்னுரிமை

en: Message
ta: செய்தி

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: High
ta: உயர்ந்த

en: Low
ta: தாழ்ந்த

en: Timestamp
ta: நேரமுத்திரை

en: Url
ta: முகவரி

en: Roles
ta: பாத்திரங்கள்

en: No content available.
ta: எந்த உள்ளடக்கங்களும் இல்லை.
