Pushover (7.x-1.1) - en to te translation catalogue (12 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Subject
te: విషయం

en: Administration
te: పరిపాలన

en: Priority
te: ప్రాధాన్యత

en: Message
te: సందేశం

en: Settings
te: అమరికలు

en: High
te: ఎక్కువ

en: Low
te: తక్కువ

en: Timestamp
te: కాలముద్ర

en: Roles
te: పాత్రలు

en: Normal
te: సాధారణ

en: Introduction
te: పరిచయం
