Pushover (7.x-1.1) - en to tr translation catalogue (13 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Subject
tr: Konu

en: Administration
tr: Yönetim

en: Priority
tr: Öncelik

en: Message
tr: İleti

en: Settings
tr: Ayarlar

en: High
tr: Yüksek

en: Low
tr: Düşük

en: Timestamp
tr: Zaman damgası

en: Roles
tr: Roller

en: Expired
tr: Süresi dolmuş

en: No content available.
tr: Hiçbir içerik mevcut değil.

en: Usernames
tr: Üye kullanıcı adları
