Pushover (7.x-1.1) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Subject
ug: ماۋزو

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Roles
ug: ئەزا ھوقۇقى

en: Introduction
ug: كىرىش سۆز
