Pushover (7.x-1.1) - en to uk translation catalogue (18 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Subject
uk: Тема

en: Administration
uk: Адміністрування

en: Priority
uk: Пріоритет

en: Message
uk: Повідомлення

en: Settings
uk: Налаштування

en: High
uk: Високий

en: Low
uk: Низький

en: Timestamp
uk: Мітка часу

en: Roles
uk: Ролі

en: Normal
uk: Звичайне

en: Introduction
uk: Вступ

en: Sent
uk: Сент

en: Expired
uk: Термін дії вичерпано

en: Receipts
uk: Квитанція

en: No content available.
uk: Матеріали відсутні.

en: Usernames
uk: Імена користувачів

en: Useful links
uk: Корисні посилання
