Pushover (7.x-1.2) - en to af translation catalogue (11 entries)

en: Title
af: Titel

en: Subject
af: Onderwerp

en: Administration
af: Administrasie

en: Priority
af: Prioriteit

en: Message
af: Boodskap

en: Settings
af: Verstellings

en: High
af: Hoog

en: Low
af: Laag

en: Timestamp
af: Tydmerk

en: Roles
af: Rolle

en: Normal
af: Normaal
