Pushover (7.x-1.2) - en to ar translation catalogue (14 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Subject
ar: الموضوع

en: Administration
ar: الإدارة

en: Priority
ar: الأولوية

en: Message
ar: الرسالة

en: Settings
ar: الإعدادات

en: High
ar: مرتفعة

en: Low
ar: منخفض

en: Timestamp
ar: التوقيت الزمني

en: Url
ar: المسار

en: Roles
ar: الأدوار

en: Normal
ar: طبيعي

en: Sent
ar: تم الإرسال

en: No content available.
ar: لا يوجد محتوى.
