Pushover (7.x-1.2) - en to bg translation catalogue (12 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Subject
bg: Тема

en: Administration
bg: Администриране

en: Priority
bg: Приоритет

en: Message
bg: Съобщение

en: Settings
bg: Настройки

en: High
bg: Силна

en: Low
bg: Слаба

en: Timestamp
bg: Време

en: Url
bg: URL

en: Roles
bg: Роли

en: Expired
bg: Изтекли
