Pushover (7.x-1.2) - en to bo translation catalogue (12 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Subject
bo: འགོ་བརྗོད

en: Administration
bo: དོ་དམ

en: Priority
bo: གཙོ་གནད

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Timestamp
bo: དུས་རྟགས

en: Url
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Roles
bo: འགན་ནུས

en: Normal
bo: སྤྱིར་བཏང

en: No content available.
bo: ནང་དོན་མེད།

en: Usernames
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང
