Pushover (7.x-1.2) - en to bs translation catalogue (11 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Subject
bs: Naslov

en: Administration
bs: Administracija

en: Priority
bs: Prioritet

en: Message
bs: Poruka

en: Settings
bs: Postavke

en: High
bs: Visoko

en: Low
bs: Nisko

en: Roles
bs: Uloge

en: Normal
bs: Normalno

en: Usernames
bs: Korisnička imena
