Pushover (7.x-1.2) - en to cs translation catalogue (16 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Subject
cs: Předmět

en: Administration
cs: Administrace

en: Priority
cs: Priorita

en: Message
cs: Zpráva

en: Settings
cs: Nastavení

en: High
cs: Vysoká

en: Low
cs: Nízká

en: Timestamp
cs: Časové razítko

en: Roles
cs: Role

en: Normal
cs: Normální

en: Introduction
cs: Úvod

en: Sent
cs: Odesláno

en: Expired
cs: Ukončena platnost

en: No content available.
cs: Žádný obsah není k dispozici.

en: Usernames
cs: Uživatelská jména
