Pushover (7.x-1.2) - en to el translation catalogue (15 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Subject
el: Θέμα

en: Administration
el: Διαχείριση

en: Priority
el: Προτεραιότητα

en: Message
el: Μήνυμα

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: High
el: Υψηλό

en: Low
el: Χαμηλό

en: Timestamp
el: Χρονική σήμανση

en: Url
el: Διεύθυνση (URL)

en: Roles
el: Ρόλοι

en: Normal
el: Κανονικό

en: Introduction
el: Εισαγωγή

en: Sent
el: Απεσταλμένο

en: No content available.
el: Δεν υπάρχει διαθέσιμη ύλη.
