Pushover (7.x-1.2) - en to eo translation catalogue (10 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Subject
eo: Temo

en: Administration
eo: Administrado

en: Message
eo: Mesaĝo

en: Settings
eo: Agordoj

en: High
eo: Alta

en: Low
eo: Malalta

en: Timestamp
eo: Tempindiko

en: Url
eo: URL

en: Roles
eo: Roloj
