Pushover (7.x-1.2) - en to eu translation catalogue (14 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Subject
eu: Gaia

en: Administration
eu: Kudeaketa

en: Priority
eu: Lehentasuna

en: Message
eu: Mezua

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: High
eu: Altua

en: Low
eu: Baxua

en: Timestamp
eu: Data-zigilua

en: Url
eu: URLa

en: Roles
eu: Zereginak

en: Normal
eu: Arrunta

en: No content available.
eu: Ez dago eduki erabilgarririk.

en: Usernames
eu: Erabiltzaile izenak
