Pushover (7.x-1.2) - en to fr translation catalogue (15 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Subject
fr: Objet

en: Priority
fr: Priorité

en: Settings
fr: Paramètres

en: High
fr: Haute

en: Low
fr: Faible

en: Timestamp
fr: Horodatage

en: Url
fr: URL

en: Roles
fr: Rôles

en: Sent
fr: Envoyé

en: Expired
fr: Expiré

en: Receipts
fr: Reçus

en: Notification Message
fr: Message de Notification

en: No content available.
fr: Aucun contenu disponible.

en: Usernames
fr: Noms d'utilisateurs
