Pushover (7.x-1.2) - en to he translation catalogue (16 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Subject
he: נושא

en: Administration
he: ניהול

en: Priority
he: עדיפות

en: Message
he: הודעה

en: Settings
he: הגדרות

en: High
he: חזק

en: Low
he: חלש

en: Timestamp
he: חותמת זמן

en: Url
he: כתובת url

en: Roles
he: תפקידים

en: Normal
he: נורמלי

en: Sent
he: נשלח

en: Expired
he: פג תוקפם

en: No content available.
he: אין תוכן זמין.

en: Usernames
he: שמות משתמש
