Pushover (7.x-1.2) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: Title
is: Titill

en: Subject
is: Viðfangsefni

en: Administration
is: Stjórnun

en: Priority
is: Forgangur

en: Message
is: Skilaboð

en: Settings
is: Stillingar

en: High
is: Mikið

en: Low
is: Lítið

en: Timestamp
is: Tímastimpill

en: Url
is: Vefslóð

en: Roles
is: Hlutverk

en: Usernames
is: Notendanöfn
