Pushover (7.x-1.2) - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Subject
nn: Emne

en: Administration
nn: Administrasjon

en: Message
nn: Melding

en: Settings
nn: Innstillingar

en: High
nn: Høg

en: Low
nn: Låg

en: Timestamp
nn: Tidspunkt

en: Roles
nn: Roller
