Pushover (7.x-1.2) - en to pa translation catalogue (7 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Subject
pa: ਵਿਸ਼ਾ

en: Message
pa: ਸੰਦੇਸ਼

en: High
pa: ਉੱਚ

en: Low
pa: ਘੱਟ

en: Timestamp
pa: ਟਾਈਮ-ਮੋਹਰ

en: Roles
pa: ਰੋਲ
