Pushover (7.x-1.2) - en to pl translation catalogue (16 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Subject
pl: Tytuł

en: Administration
pl: Administracja

en: Priority
pl: Priorytet

en: Message
pl: Wiadomość

en: Settings
pl: Ustawienia

en: High
pl: Wysoka

en: Low
pl: Niski

en: Url
pl: URL

en: Roles
pl: Role

en: Normal
pl: Zwykły

en: Introduction
pl: Wprowadzenie

en: Sent
pl: Wysłano

en: Expired
pl: Przedawnione

en: No content available.
pl: Brak zawartości.

en: Usernames
pl: Nazwy użytkowników
