Pushover (7.x-1.2) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Subject
ps: موضوع

en: Administration
ps: پازوالنه

en: Message
ps: پيغام

en: Settings
ps: امستنې

en: High
ps: لوړ

en: Low
ps: ټيټ

en: Usernames
ps: کارن نومونه
