Pushover (7.x-1.2) - en to ro translation catalogue (15 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Subject
ro: Subiect

en: Administration
ro: Administrare

en: Priority
ro: Prioritate

en: Message
ro: Mesaj

en: Settings
ro: Setări

en: High
ro: Ridicată

en: Low
ro: Joasă

en: Timestamp
ro: Timestamp-ul

en: Url
ro: URL

en: Roles
ro: Roluri

en: Sent
ro: Trimis

en: Expired
ro: Expirat

en: No content available.
ro: Nu este conținut disponibil.

en: Usernames
ro: Nume de utilizatori
