Pushover (7.x-1.2) - en to ru translation catalogue (18 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Subject
ru: Тема

en: Administration
ru: Администрирование

en: Priority
ru: Приоритет

en: Message
ru: Сообщение

en: Settings
ru: Настройки

en: High
ru: Высокий

en: Low
ru: Низкий

en: Timestamp
ru: Время

en: Url
ru: Url-адрес

en: Roles
ru: Роли

en: Normal
ru: Нормальный

en: Introduction
ru: Введение

en: Sent
ru: Отправлено

en: Expired
ru: Истекшие

en: Receipts
ru: Квитанция

en: No content available.
ru: Нет доступных материалов.

en: Usernames
ru: Имена пользователей
