Pushover (7.x-1.2) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Subject
sr: Предмет

en: Message
sr: Порука

en: Settings
sr: Подешавања

en: Timestamp
sr: Временска ознака

en: Roles
sr: Улоге
