Pushover (7.x-1.2) - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Subject
sv: Ämne

en: Priority
sv: Prioritet

en: Message
sv: Meddelande

en: Settings
sv: Inställningar

en: High
sv: Hög

en: Low
sv: Låg

en: Timestamp
sv: Tidsstämpel

en: Url
sv: URL

en: Roles
sv: Roller

en: Sent
sv: Skickad

en: No content available.
sv: Inget innehåll tillgängligt.

en: Usernames
sv: Användarnamn
