Pushover (7.x-1.2) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Priority
th: ลำดับความสำคัญ

en: Message
th: ข้อความ

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: High
th: สูง

en: Low
th: ต่ำ

en: Timestamp
th: ระบุเวลา

en: Expired
th: หมดอายุ
