Pushover (7.x-1.2) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Subject
ur: موضوع

en: Administration
ur: تنظیم

en: Priority
ur: ترجیح

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Timestamp
ur: ٹائمسٹیمپ

en: Normal
ur: عمومی
