Pushover (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (11 entries)

en: Subject
de: Betreff

en: Administration
de: Verwaltung

en: Priority
de: Priorität

en: Message
de: Benachrichtigung

en: Timestamp
de: Zeitstempel

en: Url
de: URL

en: Roles
de: Rollen

en: Introduction
de: Einführung

en: Notification Message
de: Benachrichtigungstext

en: Usernames
de: Benutzernamen

en: Useful links
de: Nützliche Links
