Pushover (7.x-1.2) - en to es translation catalogue (16 entries)

en: Title
es: Título

en: Subject
es: Asunto

en: Administration
es: Administración

en: Priority
es: Prioridad

en: Message
es: Mensaje

en: Settings
es: Configuración

en: High
es: Alto

en: Low
es: Bajo

en: Timestamp
es: Sello temporal

en: Url
es: URL

en: Introduction
es: Introducción

en: Sent
es: Enviado

en: Expired
es: Caducado

en: Receipts
es: Recibos

en: No content available.
es: No hay contenido disponible.

en: Usernames
es: Nombres de usuarios
