Pushover (7.x-1.2) - en to fa translation catalogue (17 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Subject
fa: موضوع

en: Administration
fa: مدیریت

en: Priority
fa: اولویت

en: Message
fa: پیام

en: Settings
fa: تنظیمات

en: High
fa: زیاد

en: Low
fa: کم

en: Timestamp
fa: الگوی زمانی

en: Url
fa: نشانی

en: Roles
fa: نقش‌ها

en: Normal
fa: عادی

en: Introduction
fa: معرفی

en: Sent
fa: ارسال شده

en: Expired
fa: منقضی شده

en: No content available.
fa: هیچ محتوایی در دسترس نیست.

en: Usernames
fa: نام‌های کاربری
