Pushover (7.x-1.2) - en to fi translation catalogue (16 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Subject
fi: Aihe

en: Administration
fi: Ylläpito

en: Priority
fi: Tärkeys

en: Message
fi: Viesti

en: Settings
fi: Asetukset

en: High
fi: Korkein

en: Low
fi: Alin

en: Timestamp
fi: Ajankohta

en: Url
fi: Osoite

en: Roles
fi: Käyttäjäroolit

en: Normal
fi: Normaali

en: Sent
fi: Lähetetty

en: Expired
fi: Vanhentunut

en: No content available.
fi: Ei sisältöä.

en: Usernames
fi: Käyttäjänimet
