Pushover (7.x-1.1) - en to id translation catalogue (13 entries)

en: Title
id: Judul

en: Subject
id: Judul

en: Administration
id: Administrasi

en: Priority
id: Prioritas

en: Message
id: Pesan

en: Settings
id: Pengaturan

en: High
id: Tinggi

en: Low
id: Rendah

en: Timestamp
id: Tanda waktu

en: Roles
id: Peran

en: Introduction
id: Pengenalan

en: No content available.
id: Tidak ada konten yang tersedia.

en: Usernames
id: Nama pengguna
