Pushover (7.x-1.1) - en to lt translation catalogue (14 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Subject
lt: Tema

en: Administration
lt: Administravimas

en: Priority
lt: Prioritetas

en: Message
lt: Žinutė

en: Settings
lt: Nustatymai

en: High
lt: Aukštas

en: Low
lt: Žemas

en: Roles
lt: Rolės

en: Normal
lt: Normalus

en: Introduction
lt: Įžanga

en: Sent
lt: Išsiųstas

en: Expired
lt: Pasibaigė galiojimas

en: No content available.
lt: Turinio nėra.
