Pushover (7.x-1.1) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Subject
ne: विषय

en: Administration
ne: प्रशासनिक

en: Message
ne: सन्देश

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Timestamp
ne: टाइमस्ट्याम्प

en: Roles
ne: भूमिका

en: Normal
ne: साधारण
