Pushtape Music (7.x-1.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (28 entries)

en: delete
sr: избриши

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Subject
sr: Предмет

en: Cancel
sr: Поништи

en: Language
sr: Језик

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: More
sr: Више

en: Advanced options
sr: Напредне опције

en: Search
sr: Претрага

en: Weight
sr: Тежина

en: edit
sr: измени

en: Import
sr: Увоз

en: Export
sr: Извоз

en: Preview
sr: Преглед пре слања.

en: Default
sr: Подразумевано

en: Mail
sr: Пошта

en: Error
sr: Грешка

en: Site name
sr: Назив сајта

en: Footer
sr: Подножје

en: Mode
sr: Режим

en: This field is required.
sr: Ово поље је обавезно.

en: Anonymous
sr: Анонимни

en: Save settings
sr: Сачувај подешавања

en: Languages
sr: Језици

en: None.
sr: Ништа.

en: Date and time
sr: Датум и време
