Pushtape Music (7.x-1.0-alpha2) - en to sk translation catalogue (1058 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Slideshow
sk: Premietanie

en: Title
sk: Nadpis

en: Body
sk: Text

en: Previous
sk: Predchádzajúce

en: Next
sk: Ďalší

en: Pages
sk: Stránky

en: context
sk: kontext

en: delete
sk: zmazať

en: Status
sk: Stav

en: Prefix
sk: Predpona

en: Suffix
sk: Prípona

en: approve
sk: schváliť

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Content
sk: Obsah

en: Value
sk: Hodnota

en: Email address
sk: E-mailová adresa

en: Group
sk: Skupina

en: Type
sk: Typ

en: Author
sk: Autor

en: Replies
sk: Odpovedí

en: Last Post
sk: Posledný príspevok

en: Closed
sk: Uzavreté

en: List
sk: Zoznam

en: Subject
sk: Predmet

en: Actions
sk: Akcie

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Description
sk: Popis

en: Language
sk: Jazyk

en: Read more
sk: Čítať ďalej

en: more
sk: viac

en: Enable
sk: Povoliť

en: Disable
sk: Vypnúť

en: Access control
sk: Kontrola prístupu

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: footer
sk: pätička

en: Comments
sk: Komentáre

en: More
sk: Viac

en: On
sk: Zapnúť

en: Tags
sk: Značky

en: Block title
sk: Nadpis bloku

en: Taxonomy
sk: Taxonómia

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Content types
sk: Typy obsahu

en: License
sk: Licencia

en: Home page
sk: Domovská stránka

en: Version
sk: Verzia

en: Go
sk: Prejsť

en: view
sk: zobraziť

en: all
sk: všetko

en: File
sk: Súbor

en: Tag
sk: Značka

en: Login
sk: Prihlásiť sa

en: Advanced options
sk: Pokročilé nastavenia

en: Edit
sk: Upraviť

en: Date
sk: Dátum

en: Size
sk: Veľkosť

en: Links
sk: Odkazy

en: Search
sk: Hľadať

en: None
sk: Žiadne

en: Number
sk: Číslo

en: Block settings
sk: Nastavenia blokov

en: Comment form
sk: Formulár pre komentáre

en: User contact form
sk: Formulár pre kontaktovanie používateľa

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Weight
sk: Váha

en: Link
sk: Odkaz

en: Center
sk: Na stred

en: Admin title
sk: Administratívny názov

en: Hierarchy
sk: Hierarchia

en: Required
sk: Povinné

en: Parent
sk: Nadradený

en: Parents
sk: Nadradené

en: Depth
sk: Hĺbka

en: Category
sk: Kategória

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Feed
sk: Kanál správ

en: Name
sk: Názov

en: edit
sk: upraviť

en: Import
sk: Importovať

en: Book
sk: Kniha

en: Export
sk: Exportovať

en: Taxonomy term
sk: Termín taxonómie

en: Description field
sk: Popis

en: settings
sk: nastavenia

en: Back
sk: Späť

en: Node ID
sk: ID uzla

en: Field
sk: Pole

en: header
sk: hlavička

en: Label
sk: Označenie

en: Preview
sk: Náhľad

en: Save
sk: Uložiť

en: Help
sk: Pomoc

en: True
sk: Pravda

en: False
sk: Nie

en: Default
sk: Predvolené

en: Summary
sk: Zhrnutie

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Open
sk: Otvorené

en: Top
sk: Navrch

en: Link Target
sk: Cieľ linky

en: Small
sk: Malé

en: Large
sk: Veľké

en: Core
sk: Jadro

en: Views
sk: Zobrazenia

en: Access
sk: Prístup

en: Add
sk: Pridať

en: View
sk: Zobraziť

en: Format
sk: Formát

en: Path
sk: Cesta

en: Vocabularies
sk: Slovníky

en: Manage
sk: Spravovať

en: Placeholder tokens
sk: Nahrádzajúce tokeny

en: Display
sk: Zobraziť

en: Node type
sk: Typ uzla

en: Advanced settings
sk: Pokročilé nastavenia

en: results
sk: výsledky

en: search
sk: vyhľadávanie

en: Teaser
sk: Upútavka

en: Notes
sk: Poznámky

en: Event
sk: Podujatie

en: Theme
sk: Téma vzhľadu

en: Timestamp
sk: Časová známka

en: Keywords
sk: Kľúčové slová

en: Unknown
sk: Neznámy

en: Attachment
sk: Príloha

en: Picture
sk: Obrázok

en: Paths
sk: Cesty

en: Mail
sk: Pošta

en: Before
sk: Pred

en: After
sk: Za

en: Promoted
sk: Propagovaný

en: User
sk: Používateľ

en: Content type
sk: Typ obsahu

en: Continue
sk: Pokračovať

en: Configure
sk: Konfigurovať

en: Email
sk: E-mail

en: Check
sk: Skontroluj

en: Files
sk: Súbory

en: User ID
sk: ID používateľa

en: Error
sk: Chyba

en: Options
sk: Nastavenia

en: Contact
sk: Kontakt

en: Created
sk: Vytvorené

en: Node
sk: Uzol

en: Number of columns
sk: Počet stĺpcov

en: Separator
sk: Oddeľovač

en: Exclude
sk: Vylúčiť

en: Horizontal
sk: Vodorovne

en: Vertical
sk: Zvislo

en: Are you sure you want to delete %title?
sk: Naozaj chcete odstrániť %title?

en: Optional Title
sk: Voliteľný názov

en: Required Title
sk: Požadovaný názov

en: No Title
sk: Bez názvu

en: Link Title
sk: Názov linky

en: Default (no target attribute)
sk: Predvolené (bez atribútu target)

en: Open link in new window
sk: Otvoriť linku v novom okne

en: Allow the user to choose
sk: Umožniť používateľovi vybrať

en: Additional CSS Class
sk: Prídavná CSS trieda

en: Not a valid URL.
sk: Neplatná adresa.

en: Titles are required for all links.
sk: Názvy sú potrebné pre všetky linky.

en: Open URL in a New Window
sk: Otvoriť linku v novom okne

en: Defines simple link field types.
sk: Definuje jednoduché typy poľa liniek.

en: term
sk: termín

en: The name of the menu.
sk: Názov menu.

en: All
sk: Všetky

en: days
sk: dni

en: Access log
sk: Záznam prístupov

en: Active
sk: Aktívny

en: Submit @name
sk: Pridať @name

en: Year
sk: Rok

en: Date format
sk: Formát dátumu

en: Page title
sk: Názov stránky

en: Block
sk: Blok

en: CSS class
sk: CSS trieda

en: Display links
sk: Zobraziť linky

en: Page
sk: Stránka

en: View arguments
sk: Argumenty pohľadu

en: Bottom
sk: Naspodok

en: Node links
sk: Odkazy uzla

en: Taxonomy terms
sk: Termíny taxonómie

en: Site name
sk: Názov web stránky

en: Site slogan
sk: Slogan web stránky

en: Module
sk: Modul

en: Off
sk: Vypnúť

en: Never
sk: Nikdy

en: Header
sk: Nadpis

en: Footer
sk: Päta

en: Inline
sk: V riadku

en: Selected
sk: Zvolené

en: Menu link
sk: Odkaz v menu

en: Custom
sk: Vlastná

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: Revision ID
sk: ID revízie

en: Comment
sk: Komentár

en: Comment ID
sk: ID komentára

en: Hostname
sk: Adresa počítača

en: Published
sk: Zverejnené

en: Signature
sk: Signatúra

en: Location
sk: Umiestnenie

en: Promoted to front page
sk: Zobrazené na titulnej strane

en: Log message
sk: Správa záznamu

en: Poll duration
sk: Trvanie ankety

en: Poll votes
sk: Hlasy ankety

en: Session ID
sk: ID session

en: File ID
sk: ID súboru

en: File name
sk: Názov súboru

en: File size
sk: Veľkosť súboru

en: Vocabulary
sk: Slovník

en: Vocabulary ID
sk: ID slovníka

en: Term
sk: Termín

en: Term ID
sk: ID termínu

en: Term name
sk: Názov termínu

en: Last access
sk: Posledný prístup

en: Last login
sk: Posladné prihlásenie

en: Field name
sk: Meno poľa

en: Fields
sk: Polia

en: Widget type
sk: Typ widgetu

en: Contains
sk: Obsahuje

en: Does not contain
sk: Neobsahuje

en: Is less than
sk: Je menej ako

en: Is less than or equal to
sk: Je menej alebo sa rovná ako

en: Is equal to
sk: Je zhodné s

en: Is greater than or equal to
sk: Je viac, alebo sa rovná ako

en: Is greater than
sk: Je viac ako

en: Is not equal to
sk: Nie je zhodné s

en: Average
sk: Priemer

en: Count
sk: Počet

en: Overridden
sk: Prepísaný

en: Photos
sk: Fotografie

en: Mode
sk: Režim

en: Normal
sk: Normálny

en: Last update
sk: Posledná aktualizácia

en: %time ago
sk: pred %time

en: Nodes
sk: Uzly

en: Advanced
sk: Pokročilé

en: Sort order
sk: Zoradenie

en: Up
sk: Hore

en: Width
sk: Šírka

en: Height
sk: Výška

en: This field is required.
sk: Toto pole je povinné.

en: Medium
sk: Stredná

en: Sortable
sk: Triediteľný

en: Caching
sk: Vyrovnávacia pamäť

en: Month
sk: Mesiac

en: Details
sk: Podrobnosti

en: End Date
sk: Dátum ukončenia

en: System
sk: Systém

en: Current
sk: Aktuálny

en: State
sk: Stav

en: Terms
sk: Termíny

en: Desc
sk: Zostupne

en: Owner
sk: Vlastník

en: OR
sk: ALEBO

en: node
sk: uzol

en: General
sk: Všeobecné

en: Method
sk: Metóda

en: Recent posts
sk: Nedávne príspevky

en: Recent posts for %1
sk: Posledné príspevky pre %1

en: Day
sk: Deň

en: Table
sk: Tabuľka

en: Now
sk: Teraz

en: Start date
sk: Dátum od

en: End date
sk: Dátum do

en: Default path pattern (applies to all vocabularies with blank patterns below)
sk: Predvolený vzor cesty (aplikovaný na všetky typy slovníkov, ktoré majú prázdny vzor)

en: Pattern for all %vocab-name paths
sk: Vzor pre všetky cesty %vocab-name

en: Pattern for forums and forum containers
sk: Vzor pre cesty fóra a kontajnery fóra

en: Pattern for user account page paths
sk: Vzor pre cesty k uživaťeľským účtom

en: Pattern for blog page paths
sk: Vzor pre cesty stránok blogu

en: Verbose
sk: Sledovanie zmien

en: Display alias changes (except during bulk updates).
sk: Zobraziť zmeny aliasov (okrem prebiehajúcich hromadných aktualizácií)

en: Replace by separator
sk: Nahradiť oddeľovačom

en: Maximum alias length
sk: Maximálna dĺžka aliasu

en: Maximum component length
sk: Maximálna dĺžka komponentu

en: Update action
sk: Aktualizovať akciu

en: Strings to Remove
sk: Reťazce na odstránenie

en: Provides a mechanism for modules to automatically generate aliases for the content they manage.
sk: Poskytuje mechanizmus pre moduly na automatické generovanie aliasov pre obsah ktorý manažujú.

en: !time ago
sk: pred !time

en: Other
sk: Ostatné

en: Navigation
sk: Navigácia

en: Basic
sk: Základné

en: Repeat
sk: Opakovanie

en: Link URL
sk: URL adresa

en: List type
sk: Typ zoznamu

en: Role
sk: Kategória používateľov

en: User login
sk: Prihlásenie

en: Link text
sk: Text odkazu

en: Add new comment
sk: Pridať nový komentár

en: String
sk: Reťazec

en: Users
sk: Používatelia

en: Referrer
sk: Odkazovač

en: Exists
sk: Existuje

en: Both
sk: Oba

en: Last
sk: Posledné

en: Maximum length
sk: Maximálna dĺžka

en: Anonymous
sk: Anonymný

en: <All>
sk: <Všetky>

en: Edit view
sk: Upraviť pohľad

en: Clone
sk: Klonovať

en: Administer views
sk: Spravovať views

en: Existing Views
sk: Existujúce pohľady

en: Default Views
sk: Predvolené pohľady

en: Ascending
sk: Vzostupne

en: Descending
sk: Zostupne

en: Normal menu item
sk: Normálna položka menu

en: Down
sk: Dolu

en: Wildcard
sk: Zástupný znak

en: Arguments
sk: Argumenty

en: Operator
sk: Operátor

en: Filters
sk: Filtre

en: Optional
sk: Nepovinné

en: Order
sk: Poradie

en: Add criteria
sk: Pridať kritérium

en: View name must be alphanumeric or underscores only.
sk: Meno pohľadu môže obsahovať len písmená, čísla alebo podtržník.

en: Recent comments
sk: Nedávne komentáre

en: Node: ID
sk: Uzol: ID

en: Random
sk: Náhodný

en: Uncategorized
sk: Nezoradený

en: Plain
sk: Jednoduchý

en: Position
sk: Pozícia

en: IP Address
sk: IP adresa

en: Basic settings
sk: Základné nastavenia

en: Last checked
sk: Posledné kontrolované

en: false
sk: nie

en: true
sk: áno

en: Profile
sk: Profil

en: Close
sk: Zatvoriť

en: Term description
sk: Popis výrazu

en: fields
sk: polia

en: Save settings
sk: Uložiť nastavenia

en: Operation
sk: Operácia

en: reply
sk: odpovedať

en: Duration
sk: Trvanie

en: Defaults
sk: Predvolené

en: Protocol
sk: Protokol

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Created date
sk: Dátum vytvorenia

en: Updated date
sk: Aktualizovaný dátum

en: Full
sk: Plný

en: Default language
sk: Predvolený jazyk

en: Rules
sk: Pravidlá

en: Regular expression
sk: Regulárny výraz

en: Size of textfield
sk: Veľkosť textového poľa

en: Authoring information
sk: Informácie o autorovi

en: Hidden
sk: Skryté

en: Approved
sk: Schválené

en: Root
sk: Najvyššia úroveň

en: Show
sk: Zobraziť

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
sk: Na každý riadok zadajte jednu cestu. Znak * je zástupný znak. Cesta môže byť napr. %blog pre stránku blogu alebo %blog-wildcard pre každý osobný blog. %front je titulná stránka.

en: Other queries
sk: Ostatné dotazy

en: Timer
sk: Časovač

en: Change
sk: Zmeniť

en: in
sk: v

en: Edit term
sk: Upraviť termín

en: Week of @date
sk: Týždeň počnúc dňom: @date

en: Feeds
sk: Kanály správ

en: Node title
sk: Nadpis obsahu

en: Full text
sk: Plný text

en: Source
sk: Zdroj

en: Date/Time
sk: Dátum/čas

en: Search results
sk: Výsledky vyhľadávania

en: Your search yielded no results
sk: Vyhľadávanie neprinieslo žiadne výsledky.

en: Front page
sk: Titulná stránka

en: unlimited
sk: neobmedzene

en: Replacement patterns
sk: Vzory pre nahradenie

en: Display name
sk: Zobrazované meno

en: Languages
sk: Jazyky

en: Features
sk: Vlastnosti

en: Publishing options
sk: Nastavenia zverejnenia

en: First
sk: Prvý

en: Query
sk: Dotaz

en: Configure block
sk: Nastaviť blok

en: Site's time zone
sk: Časové pásmo stránky

en: Hour
sk: Hodina

en: Minute
sk: Minúta

en: Second
sk: Sekunda

en: Select list
sk: Výberové pole

en: Text field
sk: Textové pole

en: Granularity
sk: Zobraziť v krokoch po

en: Time zone handling
sk: Zmena časového pásma

en: Target type
sk: Typ cieľa

en: Date field
sk: Dátum

en: Alignment
sk: Zarovnanie

en: author
sk: autor

en: Entity
sk: Entita

en: AND
sk: A

en: None.
sk: Žiadne.

en: Revert
sk: Vrátiť

en: Greater than
sk: Väčší ako

en: Less than
sk: Menší ako

en: Log out
sk: Odhlásiť

en: Left
sk: Vľavo

en: Right
sk: Vpravo

en: Seconds
sk: Sekundy

en: Blocked
sk: Blokovaný

en: or
sk: alebo

en: open
sk: otvorená

en: Parent term
sk: Nadradený termín

en: Parent terms
sk: Nadradené termíny

en: All blogs
sk: Všetky blogy

en: Style
sk: Štýl

en: Forums
sk: Fórum

en: revert
sk: vrátiť

en: Track
sk: Sledovať

en: Missing
sk: Chýbajúci

en: Permissions
sk: Oprávnenia

en: Last modified
sk: Naposledy upravené

en: Date created
sk: Dátum vytvorenia

en: Reverse
sk: Otočiť

en: Not published
sk: Nezverejnené

en: Menu settings
sk: Nastavenia menu

en: Color scheme
sk: Farebná schéma

en: Unformatted
sk: Neformátovaný

en: RSS Feed
sk: RSS zdroj

en: New comments
sk: Nové komentáre

en: Relationships
sk: Vzťahy

en: Relationship
sk: Vzťah

en: relationships
sk: vzťahy

en: Basic information
sk: Základné informácie

en: Sort criteria
sk: Kritéria zoradenia

en: Parent menu item
sk: Nadradená menu položka

en: Themes
sk: Témy vzhľadu

en: Translations
sk: Preklady

en: Unpublished
sk: Nezverejnené

en: Loading...
sk: Načítava sa...

en: Automatic
sk: Automatický

en: Sticky
sk: Prilepený v zozname

en: You are here
sk: Nachádzate sa tu

en: cancel
sk: zrušiť

en: Output format
sk: Výstupný formát

en: Storage
sk: Ukladanie

en: Timezone
sk: Časové pásmo

en: Apply
sk: Použiť

en: Select
sk: Zvoľte

en: You must select a node.
sk: Treba vybrať uzol.

en: Enter the terms you wish to search for.
sk: Zadajte slová, ktoré chcete vyhľadať.

en: Information
sk: Informácia

en: PHP Code
sk: PHP kód

en: Simple
sk: Jednoduché

en: Double
sk: Dupľa

en: Translation
sk: Preklad

en: Translation status
sk: Stav prekladu

en: Menus
sk: Menu

en: A valid date is required for %title.
sk: Pole %title musí obsahovať platný dátum.

en: Relative
sk: Relatívne

en: Above
sk: Nad

en: User's time zone
sk: Časové pásmo používateľa

en: @min and @max
sk: @min a @max

en: Until
sk: Do

en: Third
sk: Tretí

en: Fourth
sk: Štvrtý

en: Fifth
sk: Piaty

en: Overrides
sk: Nahradenia

en: Add another item
sk: Pridať ďalšiu položku

en: Text area
sk: Rozsiahle textové pole

en: Used in
sk: Použité v

en: Decimal
sk: Desatinné číslo

en: Precision
sk: Presnosť

en: Form
sk: Formulár

en: 1 minute
sk: 1 minúta

en: Permission
sk: Oprávnenie

en: Grid
sk: Mriežka

en: Global
sk: Globálny

en: Image gallery
sk: Obrázková galéria

en: Thread
sk: Vlákno

en: URL path settings
sk: Nastavenie cesty pre URL

en: Distinct
sk: Iba odlišné

en: Space
sk: Medzera

en: Unavailable
sk: Nedostupné

en: The automatically generated alias %original_alias conflicted with an existing alias. Alias changed to %alias.
sk: Automaticky generovaný alias %original_alias je už použitý. Alias bol zmenený na %alias.

en: Pattern for all @node_type paths
sk: Vzor pre všetky cesty typu: @node_type

en: Delete aliases
sk: Vymazať aliasy

en: Automatic alias
sk: Automatický alias

en: Character used to separate words in titles. This will replace any spaces and punctuation characters. Using a space or + character can cause unexpected results.
sk: Znak používaný na oddeľovanie slov v názvoch. Nahradí všetky medzery a interpunkciu. Ak použijete medzeru alebo + bude to mať nepriaznivé následky.

en: Character case
sk: Veľkosť znakov

en: Leave case the same as source token values.
sk: Ponechať rovnakú veľkosť písmen ako sú v zdrojových reťazcoch.

en: Change to lower case
sk: Previesť na malé znaky

en: Do nothing. Leave the old alias intact.
sk: Nerobte nič. Nechajte starý alias nedotknutý.

en: Create a new alias. Leave the existing alias functioning.
sk: Vytvoriť nový alias. Aktuálny alias ponechať funkčný.

en: Create a new alias. Delete the old alias.
sk: Vytvoriť nový alias. Vymazať starý alias.

en: Transliterate prior to creating alias
sk: Prepísať pred vytvorením aliasu

en: Filters the new alias to only letters and numbers found in the ASCII-96 set.
sk: Filtrovať nový alias len použitím písmen a čísel nachádzajúcich sa v ASCII-96 tabuľke.

en: No action (do not replace)
sk: Žiadna akcia (nenahrádzať)

en: Delete all aliases. Number of aliases which will be deleted: %count.
sk: Odstrániť všetky aliasy. Počet aliasov, ktoré budú odstránené: %count.

en: Delete aliases for all @label. Number of aliases which will be deleted: %count.
sk: Vymazať aliasy pre všetky @label. Počet aliasov, ktoré budú vymazané: %count.

en: Delete aliases now!
sk: Vymazať aliasy!

en: All of your path aliases have been deleted.
sk: Všetky vaše aliasy ciest boli vymazané.

en: All of your %type path aliases have been deleted.
sk: Všetky vaše aliasy ciest typu: %type  boli zmazané

en: Language neutral
sk: Nezávislé od jazyka

en: Contexts
sk: Kontexty

en: <Any>
sk: - Akýkoľvek -

en: Loading
sk: Nahráva sa

en: Rearrange
sk: Preusporiadať

en: empty
sk: prázdne

en: Package
sk: Balík

en: Aggregator
sk: Agregátor

en: Node author
sk: Autor uzla

en: Miscellaneous
sk: Rôzne

en: Attach to
sk: Pripojiť k

en: Attach files
sk: Pripojiť súbor

en: The URL %url is invalid. Please enter a fully-qualified URL, such as http://www.example.com/feed.xml.
sk: Adresa %url je neplatná. Prosím, zadajte korektnú URL adresu, napr. http://www.priklad.sk/kanal.xml

en: Argument type
sk: Typ argumentu

en: Context
sk: Kontext

en: Attached files
sk: Priložené súbory

en: Book navigation
sk: Navigácia knihy

en: Add comment
sk: Pridať komentár

en: !a comments per page
sk: Počet komentárov na stránku: !a

en: All the terms in a vocabulary.
sk: Všetky termíny v slovníku.

en: Maximum depth
sk: Maximálna hĺbka

en: Taxonomy vocabulary
sk: Slovník taxonómie

en: Close window
sk: Zatvoriť okno

en: Remove this item
sk: Odstrániť túto položku

en: Module name
sk: Názov modulu

en: Enter the module name to export code to.
sk: Zadajte názov modulu, do ktorého sa má exportovať kód.

en: Page settings
sk: Nastavenia stránky

en: Use pager
sk: Použi stránkovanie

en: Items to display
sk: Položky na zobrazenie

en: More link
sk: Odkaz "viac"

en: Book parent
sk: Nadradená kniha

en: contains
sk: obsahuje

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Locked
sk: Zamknuté

en: Account
sk: Účet

en: Data
sk: Údaje

en: Selection type
sk: Typ výberu

en: No name
sk: Bez názvu

en: Node count
sk: Počet uzlov

en: Custom caption
sk: Voliteľný titulok

en: Skip to main content
sk: Skočiť na hlavný obsah

en: Default order
sk: Predvolené zoradenie

en: Number of views
sk: Počet zobrazení

en: Or
sk: Alebo

en: Ordered list
sk: Usporiadaný zoznam

en: Unordered list
sk: Neusporiadaný zoznam

en: About
sk: Informácie o

en: Case sensitive
sk: Rozlišovať malé/veľké písmená

en: Link class
sk: CSS trieda v odkazoch

en: Default theme
sk: Predvolená téma vzhľadu

en: Column
sk: Stĺpec

en: Default sort
sk: Predvolené poradie

en: sort by @s
sk: triediť podľa @s

en: and
sk: a

en: Optional URL
sk: Voliteľná URL adresa

en: At least one title or URL must be entered.
sk: Minimálne názov alebo URL musí byť zadané.

en: You cannot enter a title without a link url.
sk: Nedá sa zadať názov linky bez URL adresy.

en: Title, as link (default)
sk: Názov ako linka (predvolené)

en: URL, as link
sk: URL ako linka

en: Short, as link with title "Link"
sk: Krátke, ako linka z názvom "Linka"

en: Separate title and URL
sk: Oddelene názov a URL

en: Add @type
sk: Pridať @type

en: Not promoted
sk: Nepodporovaný

en: Not sticky
sk: Neprilepený

en: Parent comment
sk: Nadradený komentár

en: The parent comment.
sk: Nadradený komentár

en: Author's website
sk: Web stránka autora

en: Reply-to link
sk: Odkaz odpovedať

en: Provide a simple link to reply to the comment.
sk: Poskytovať jednoduchý odkaz pre odpoveď ku komentáru.

en: Text to display
sk: Text na zobrazenie

en: field
sk: pole

en: clone
sk: klonovať

en: Week @week
sk: Týždeň @week

en: Time ago
sk: Pred

en: Create @name
sk: Vytvoriť @name

en: The taxonomy vocabulary ID
sk: ID taxonomického slovníka

en: starting from @count
sk: začínajúc od @count

en: The language the content is in.
sk: Jazyk, v ktorom je obsah napísaný.

en: Entity type
sk: Typ entity

en: User roles
sk: Kategórie používateľov

en: User account
sk: Používateľský účet

en: Title only
sk: Iba názov

en: Inherit
sk: Zdediť

en: Mime type
sk: Mime typ

en: Per page gallery
sk: Galéria pre celú stránku

en: Per post gallery
sk: Galéria pre jeden príspevok

en: No gallery
sk: Bez galérie

en: Custom format
sk: Vlastný formát

en: The date the node was last updated.
sk: Dátum poslednej aktualizácie uzla.

en: Category ID
sk: ID kategórie

en: Invalid display id @display
sk: Nesprávne id zobrazenia @display

en: Error: handler for @table > @field doesn't exist!
sk: Chyba: obsluha pre @table > @field neexistuje!

en: Do not use a relationship
sk: Nepoužiť vzťah

en: Display type
sk: Typ zobrazenia

en: The cache has been cleared.
sk: Cache bola vyčistená

en: No link
sk: Žiadny odkaz

en: Is not one of
sk: Nie je jeden z

en: IP address
sk: IP adresa

en: Autocomplete matching
sk: Zhody pre samodokončovanie

en: Starts with
sk: Začína s

en: Primary tabs
sk: Primárne karty

en: Secondary tabs
sk: Sekundárne karty

en: Autocomplete
sk: Automatické dokončenie

en: Decimal point
sk: Desatinná čiarka

en: Permanent
sk: Natrvalo

en: Temporary
sk: Dočasne

en: Custom date format
sk: Vlastný formát dátumu

en: Book outline
sk: Osnova knihy

en: Revision information
sk: Informácie o revízii

en: Is one of
sk: Je jeden z

en: Access will be granted to users with the specified permission string.
sk: ID používateľa od prihláseného používateľa

en: Comma
sk: Čiarka

en: Show All
sk: Ukaázať všetko

en: Comments are responses to node content.
sk: Komentáre sú odpovede na obsah uzlov.

en: Users who have created accounts on your site.
sk: Používatelia, ktorí majú vytvorené kontá na vašej stránke.

en: Is empty (NULL)
sk: Je prázdne (NULL)

en: not empty
sk: nie je prázdne

en: MIME type
sk: MIME typ

en: Ends with
sk: Končí s

en: Upload date
sk: Dátum nahrania

en: Do not cache
sk: Nepoužívať cache

en: Wildcard title
sk: Náhodný nadpis

en: <Basic validation>
sk: <Základná kontrola>

en: Use default RSS settings
sk: Použiť predvolené RSS nastavenia

en: Title plus teaser
sk: Nadpis a upútavka

en: Tab weight
sk: Dôležitosť karty

en: Dashboard
sk: Nástenka

en: No role
sk: Žiadna kategória používateľov

en: View link
sk: Ukázať link

en: The size of the file.
sk: Veľkosť súboru.

en: The MIME type of the file.
sk: MIME typ súboru.

en: Link this field
sk: Spojiť toto pole

en: Link title
sk: Titulok adresy

en: Delete link
sk: Vymazať link

en: Filter the view to the currently logged in user.
sk: Filtrovať pohľad na aktuálne prihlásených požívateľov.

en: Localization
sk: Lokalizácia

en: Per page
sk: podľa stránky

en: Per role
sk: Podľa kategórie používateľov

en: Per role per page
sk: Podľa kategórie používateľov, podľa stránky

en: Per user
sk: Podľa používateľa

en: Per user per page
sk: Podľa používateľa, podľa stránky

en: Capitalize first letter
sk: Prvé písmeno veľké

en: Main menu
sk: Hlavné menu

en: Logged in user
sk: Prihlásený používateľ

en: Format: @date
sk: Formát: @date

en: Not Approved
sk: Neschválené

en: Remove group
sk: Odstrániť skupinu

en: No description
sk: Bez popisu

en: No fields available.
sk: Nie sú dostupné žiadne položky.

en: No alias
sk: Žiaden alias

en: Numeric
sk: Číselný

en: Edit link
sk: Upraviť link

en: Submit button text
sk: Text na tlačítku pre odoslanie

en: You must select at least one date field for this filter.
sk: Treba vybrať minimálne jeden dátum pre tento filter.

en: Missing date fields!
sk: Chýba pole dátumu!

en: Skipping broken view @view
sk: Preskakovať nefunkčný pohľad @view

en: Ajax callback for view loading.
sk: Spätné volanie Ajaxu  pre načítanie pohľadu.

en: Changes cannot be made to a locked view.
sk: Zmeny nemôžu byť vykonané na zamknutom pohľade.

en: Create customized lists and queries from your database.
sk: Umožňuje vytvárať prispôsobené výpisy z vašej databázy.

en: Administrative interface to views. Without this module, you cannot create or edit your views.
sk: Administračné rozhranie pre pohľady. Bez tohto modulu, nebudete môcť vytvárať a upravovať vaše pohľady.

en: Broken/missing handler
sk: Nefunkčný/chýbajúci ovládač

en: Current date
sk: Aktuálny dátum

en: Current node's creation time
sk: Čas vytvorenia uzla.

en: Current node's update time
sk: Čas aktualizácie uzla.

en: Do not display items with no value in summary
sk: Nezobrazovať položky so žiadnou výsledkovou hodnotou

en: Invalid input
sk: Nesprávny vstup

en: Character limit
sk: Limit znakov

en: No transform
sk: Žiadna zmena

en: Upper case
sk: Veľké písmená

en: Lower case
sk: Malé písmená

en: Capitalize each word
sk: Veľké písmená na začiatku každého slova

en: Case in path
sk: Veľkosť písmen v ceste

en: Transform spaces to dashes in URL
sk: V URL zmeniť medzery na pomlčky

en: Exclude from display
sk: Odobrať zo zobrazenia

en: <p>You must add some additional fields to this display before using this field. These fields may be marked as <em>Exclude from display</em> if you prefer. Note that due to rendering order, you cannot use fields that come after this field; if you need a field not listed here, rearrange your fields.</p>
sk: <p>Musíte pridať ďalšie polia pre toto zobrazenie, pred použitím tohto poľa. Ak Vám to vyhovuje, tieto polia môžu byť označené ako <em>Vylúčiť zo zobrazenia</em>. Pozor nato, že kvôli  poradiu vykresľovania nemôžete použiť polia, ktoré nasledujú po tomto poli; ak potrebujete pole, ktoré sa tu nenachádza, preusporiadajte Vaše polia.</p>

en: If checked, true will be displayed as false.
sk: Ak je označené, pravda bude zobrazená ako nepravda.

en: Round
sk: Zaokrúhliť

en: If checked, the number will be rounded.
sk: Ak je označené číslo, bude zaokrúhlené.

en: Specify how many digits to print after the decimal point.
sk: Určiť koľko čísel má byť za desatinnou čiarkou.

en: What single character to use as a decimal point.
sk: Aký znak používať ako desatinnú značku.

en: What single character to use as the thousands separator.
sk: Aký znak používať ako oddeľovač stoviek.

en: Text to put before the number, such as currency symbol.
sk: Text, ktorý má byť vložený pred číslo, ako napríklad znak meny.

en: Text to put after the number, such as currency symbol.
sk: Text, ktorý má byť vložený za číslo, ako napríklad znak meny.

en: Simple separator
sk: Jednoduchý oddeľovač

en: Display as link
sk: Zobraziť ako odkaz

en: This will appear in the URL after the ? to identify this operator.
sk: Toto sa zobrazí v URL po ? na identifikáciu operátora.

en: Filter identifier
sk: Identifikátor filtra

en: Remember
sk: Zapamätať

en: Remember the last setting the user gave this filter.
sk: Zapamätať posledné nastavenie, ktoré používateľ dal tomuto filtru.

en: This identifier is not allowed.
sk: Identifikátor nie je povolený.

en: - Any -
sk: - Akýkoľvek -

en: exposed
sk: odkrytý

en: Value type
sk: Typ hodnoty

en: A date in any machine readable format. CCYY-MM-DD HH:MM:SS is preferred.
sk: Dátum v každom strojovo čitateľnom formáte. Uprednostňovaný je CCYY-MM-DD HH:MM:SS.

en: Invalid date format.
sk: Nesprávny formát dátumu.

en: Limit list to selected items
sk: Limitovať zoznam na vybrané položky

en: not in
sk: nie je v

en: Is all of
sk: Je každé z

en: Is none of
sk: Nie je žiadne z

en: Is between
sk: Je medzi

en: between
sk: medzi

en: Is not between
sk: Nie je medzi

en: not between
sk: nie medzi

en: Min
sk: Minimálne

en: And max
sk: A maximálne

en: And
sk: A

en: Contains any word
sk: Obsahuje akékoľvek slovo

en: has word
sk: obsahuje slovo

en: Contains all words
sk: Obsahuje všetky slová

en: has all
sk: má všetko

en: begins
sk: začína

en: ends
sk: končí

en: Require this relationship
sk: Požadovať tento vzťah

en: asc
sk: vzostupne

en: desc
sk: zostupne

en: If you <a href="@modules">enable the advanced help module</a>, Views will provide more and better help. <a href="@hide">Hide this message.</a>
sk: Ak <a href="@modules">zapnete modul advanced help</a>, Views will provide more and better help. Views vám poskytne rozsiahlejšiu a lepšiu pomoc <a href="@hide">Skryť túto správu.</a>

en: If you install the advanced help module from !href, Views will provide more and better help. <a href="@hide">Hide this message.</a>
sk: Ak nainštalujete modul advanced help zo stránky  !href, Views vám poskytne rozsiahlejšiu a lepšiu pomoc <a href="@hide">Skryť túto správu.</a>

en: Broken
sk: Nefunkčný

en: Displays
sk: Zobrazenia

en: This display has no path.
sk: Toto zobrazenie nemá žiadnu cestu.

en: Query build time
sk: Čas vytvorenia dotazu

en: Query execute time
sk: Čas vykonania dotazu

en: No query was run
sk: Neprebehol žiadny dotaz

en: Unable to preview due to validation errors.
sk: Nemôžem zobraziť náhľad kvôli chybám.

en: View name
sk: Meno pohľadu

en: View description
sk: Popis pohľadu

en: This description will appear on the Views administrative UI to tell you what the view is about.
sk: Tento popis sa objaví v administračnom UI Views a prezradí na čo slúži pohľad.

en: View tag
sk: Označenie pohľadu

en: The view has been deleted.
sk: Pohľad bol vymazaný

en: Are you sure you want to break the lock on view %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť zámok na pohľade %name?

en: By breaking this lock, any unsaved changes made by !user will be lost!
sk: Odstránením tohoto zámku všetky neuložené zmeny vykonané používateľom !user budú stratené!

en: Break lock
sk: Odstrániť zámok

en: Paste view code here
sk: Sem vložte kód pohľadu

en: Unable to interpret view code.
sk: Nepodarilo sa interpretovať kód pohľadu.

en: A view by that name already exists; please choose a different name
sk: Pohľad s týmto menom už existuje, prosím vyberte iné meno

en: Display plugin @plugin is not available.
sk: Zásuvný modul zobrazovania @plugin nie je k dispozícii.

en: Style plugin @plugin is not available.
sk: Zásuvný modul štýlu @plugin nie je k dispozícii.

en: Row plugin @plugin is not available.
sk: Zásuvný plugin riadka @plugin nie je k dispozícii.

en: Click on an item to edit that item's details.
sk: Pre upravenie detailov položky na ňu kliknite.

en: Go to the real page for this display
sk: Prejsť na skutočnú stránku pre toto zobrazenie

en: Invalid
sk: Nesprávny

en: Missing style plugin
sk: Chýbajúci plugin štýlu

en: Change settings for this style
sk: Zmeniť nastavenia pre tento štýl

en: View analysis
sk: Analýza pohľadu

en: Configure @type
sk: Nastaviť @type

en: Rearrange @type
sk: Prerobiť @type

en: Broken field @id
sk: Poškodené pole @id

en: There are no @types available to add.
sk: Nie sú dostupné žiadne @types na pridanie

en: Clear Views' cache
sk: Vyčistiť Views cache

en: Add Views signature to all SQL queries
sk: Pridať Views podpis k všetkým SQL dotazom

en: Disable views data caching
sk: Vypnúť kešovanie dát pohľadov

en: Error: missing @component
sk: Chyba: chýba @component

en: View analysis can find nothing to report.
sk: Analýza pohľadu nemôže nájsť nič do hlásenia.

en: Reduce duplicates
sk: Odstrániť duplikáty

en: Default settings for this view.
sk: Prednastavené hodnoty pre tento pohľad.

en: Display the view as a page, with a URL and menu links.
sk: Zobraziť pohľad ako stránku s URL a odkazmi menu.

en: Display the view as a block.
sk: Zobraziť pohľad ako blok

en: Displays rows one after another.
sk: Zobraziť riadky jeden za druhým.

en: Displays rows as an HTML list.
sk: Zobraziť riadky ako HTML zoznam.

en: Displays rows in a grid.
sk: Zobraziť riadky v mriežke.

en: Displays rows in a table.
sk: Zobraziť riadky v tabuľke.

en: Will be available to all users.
sk: Bude povolené pre všetkých používateľov.

en: Access will be granted to users with any of the specified roles.
sk: Prístup bude povolený iba používateľom niektorej z uvedených kategórií.

en: sort criteria
sk: kritéria zoradenia

en: Sort criterion
sk: Kritéria zoradenia

en: sort criterion
sk: kritérium zoradenia

en: The book the node is in.
sk: Kniha, v ktorej je uzol.

en: The weight of the book page.
sk: Váha stránky knihy.

en: The title of the comment.
sk: Nadpis komentára.

en: The comment ID of the field
sk: ID komentára v poli

en: Post date
sk: Dátum odoslania

en: Provide a simple link to view the comment.
sk: Poskytuje jednoduchý odkaz pre prezretie komentára.

en: Provide a simple link to edit the comment.
sk: Poskytuje jednoduchý odkaz pre úpravu komentára.

en: Provide a simple link to delete the comment.
sk: Poskytuje jednoduchý odkaz pre odstránenie komentára.

en: Parent CID
sk: Nadradené CID

en: The Comment ID of the parent comment.
sk: ID nadradeného komentára.

en: Last comment time
sk: Čas posledného komentára

en: Date and time of when the last comment was posted.
sk: Dátum a čas kedy bol poslaný posledný komentár.

en: Last comment author
sk: Autor posledného komentára

en: The name of the author of the last posted comment.
sk: Meno autora posledného odoslaného komentára.

en: Comment count
sk: Počet komentátov

en: The number of comments a node has.
sk: Počet komentárov v uzle.

en: Updated/commented date
sk: Dátum aktualizovania/komentovania

en: The number of new comments on the node.
sk: Počet nových komentárov v uzle.

en: Comment status
sk: Stav komentára

en: Whether comments are enabled or disabled on the node.
sk: Či sú povolené alebo zakázané komentáre na uzle.

en: Display the comment with standard comment view.
sk: Zobraz komentár so štandardným pohľadom.

en: Display the comment as RSS.
sk: Zobraz komentár ako RSS

en: The title of the node.
sk: Nadpis uzla

en: The date the node was posted.
sk: Dátum odoslania uzla.

en: Published or admin
sk: Publikované alebo administrácia

en: Created year + month
sk: Vytvorené rok + mesiac

en: Created year
sk: Rok vytvorenia

en: Created month
sk: Mesiac vytvorenia

en: Created day
sk: Deň vytvorenia

en: Created week
sk: Týždeň vytvorenia

en: Revert link
sk: Spätný odkaz

en: Has new content
sk: Má nový obsah

en: Poll
sk: Anketa

en: Whether the poll is open for voting.
sk: Ak sa dá hlasovať do ankety.

en: Profile selection
sk: Profil vybratie

en: Profile date %field-name.
sk: Dátum profilu %field-name.

en: Links from
sk: Odkazy z

en: Links to
sk: Odkazy na

en: Search Terms
sk: Hľadať termíny

en: Total views
sk: Celkový počet pohľadov

en: The total number of times the node has been viewed.
sk: Celkový počet zobrazení uzla.

en: Views today
sk: Dnešné pohľady

en: The total number of times the node has been viewed today.
sk: Celkový počet dnešných prezretí uzla.

en: Most recent view
sk: Posledný pohľad

en: Stores site access information.
sk: Ukladá informácie o prístupe na stránku.

en: Browser session ID of user that visited page.
sk: ID relácie prehliadača, vrámci ktorej používateľ navštívil stránku.

en: Title of page visited.
sk: Nadpis navštívenej stránky.

en: Internal path to page visited (relative to Drupal root.)
sk: Interná cesta navštívenej stránky (relatívne ku koreňovému adresáru Drupalu).

en: Referrer URI.
sk: URL odkazujúcej stránky

en: Hostname of user that visited the page.
sk: Meno počítača používateľa, ktorý navštívil stránku.

en: The user who visited the site.
sk: Používateľ, ktorý navštívil stránku.

en: Time in milliseconds that the page took to load.
sk: Čas v milisekundách, za ktorý sa stránka načítala.

en: Timestamp of when the page was visited.
sk: Časová známka navštívenia stránky.

en: Files maintained by Drupal and various modules.
sk: Súbory spracovávané Drupalom a rôznymi modulmi.

en: The ID of the file.
sk: ID súboru.

en: The name of the file.
sk: ID súboru

en: The path of the file.
sk: Cesta k súboru

en: The mime type of the file.
sk: Mime typ súboru.

en: The status of the file.
sk: Status súboru.

en: The date the file was uploaded.
sk: Dátum nahratia súboru.

en: Taxonomy terms are attached to nodes.
sk: Taxonomické výrazy sú pripojené k uzlom.

en: The term weight field
sk: Pole váhy výrazu

en: The description associated with a taxonomy term.
sk: Popis patriaci k taxonomickému výrazu.

en: Node translation
sk: Preklad uzla

en: Source translation
sk: Zdroj prekladu

en: Versions of content in different languages.
sk: Verzie obsahu v iných jazykoch.

en: The user ID
sk: ID používateľa

en: The user or author name.
sk: Používateľ alebo meno autora.

en: The user's picture, if allowed.
sk: Obrázok používateľa, ak je povolený.

en: The date the user was created.
sk: Dátum vytvorenia používateľa.

en: The user's last access date.
sk: Dátum posledného prístupu používateľa.

en: The user's last login date.
sk: Dátum posledného prihlásenia.

en: Whether a user is active or blocked.
sk: Či je používateľ aktívny alebo zablokovaný.

en: The user's signature.
sk: Podpis používateľa.

en: Provide a simple link to edit the user.
sk: Poskytne jednoduchý odkaz na úpravu používateľa.

en: Roles that a user belongs to.
sk: Kategórie používateľov, ku ktorým patrí používateľ.

en: User ID from URL
sk: ID používateľa z URL

en: User ID from logged in user
sk: ID používateľa od prihláseného používateľa

en: Randomize the display order.
sk: Zobraziť náhodné poradie.

en: Null
sk: Vynulovať

en: No user
sk: Žiadny používateľ

en: contact
sk: kontakt

en: Unknown language
sk: Neznámy jazyk

en: Current user's language
sk: Aktuálny jazyk používateľa

en: Default site language
sk: Predvolený jazyk stránky

en: No language
sk: Žiadny jazyk

en: Node IDs separated by , or +
sk: ID uzla je oddelené , alebo +

en: Display score
sk: Zobraziť výsledok

en: Link this field to download the file
sk: Odkázať toto pole na stiahnutie súboru

en: Link this field to its taxonomy term page
sk: Odkázať toto pole na jeho stránku taxonomického výrazu

en: Link this field to its term page
sk: Odkázať toto pole na jeho stránku výrazu

en: Limit terms by vocabulary
sk: Limitovať výrazy podľa slovníka

en: Dropdown
sk: Vysúvacie

en: Show hierarchy in dropdown
sk: Zobraziť postupnosť vo vysúvacom menu.

en: Select terms from vocabulary @voc
sk: Vyberte termín zo slovníka @voc

en: Unable to find term: @terms | Unable to find terms: @terms
sk[0]: Nemôžem nájsť výraz: @terms
sk[1]: Nemôžem nájsť výrazy: @terms
sk[2]: Nemôžem nájsť výrazy: @terms

en: Term IDs separated by , or +
sk: ID termínov oddelené , alebo +

en: Current language
sk: Aktuálny jazyk

en: Translation option
sk: Nastavenie prekladu

en: To the user
sk: Používateľovi

en: With a mailto:
sk: S mailto:

en: Usernames
sk: Používateľské mená

en: Enter a comma separated list of user names.
sk: Zadajte zoznam používateľských mien oddelených čiarkami.

en: Unable to find user: @users | Unable to find users: @users
sk[0]: Nemôžem nájsť používateľa: @users
sk[1]: Nemôžem nájsť používateľov: @users
sk[2]: Nemôžem nájsť používateľov: @users

en: Also look for a node and use the node author
sk: Tiež nájdi uzol a použi autora uzla.

en: Unrestricted
sk: Neobmedzený

en: Multiple roles
sk: Viacnásobné kategórie používateľov

en: PHP validate code
sk: PHP kontrolný kód

en: Broken field
sk: Poškodené pole

en: Change the title that this display will use.
sk: Zmeniť nadpis, ktorý bude toto zobrazenie používať.

en: Use AJAX
sk: Použiť AJAX

en: Items per page
sk: Položiek na stránku

en: Change settings for this access type.
sk: Zmeniť nastavenia pre tento typ prístupu.

en: Link display
sk: Zobraziť odkaz

en: The title of this view
sk: Nadpis tohoto pohľadu

en: The number of items to display per page. Enter 0 for no limit.
sk: Počet položiek zobrazených na stránku. Zadajte 0 pre žiadne obmedzenia.

en: Create more link
sk: Vytvoriť odkaz "viac"

en: This will make the view display only distinct items. If there are multiple identical items, each will be displayed only once. You can use this to try and remove duplicates from a view, though it does not always work. Note that this can slow queries down, so use it with caution.
sk: Toto zobrazí iba odlišné položky. Ak existujú viaceré identické položky, každá bude zobrazená iba raz. Toto môžete použiť na odstránenie duplikátov z pohľadu,  aj keď to nemusí vždy fungovať. Môže to tiež spomaliť požiadavku, preto to používajte obozretne.

en: Access restrictions
sk: Obmedzenia prístupu

en: Access options
sk: Nastavenia prístupu

en: How should this view be styled
sk: Ako má byť pohľad štýlovaný

en: Style options
sk: Nastavenia štýlu

en: Row style options
sk: Nastavenia štýlu riadka

en: Display output
sk: Zobraziť výstup

en: Style output
sk: Štýlovať výstup

en: Alternative style
sk: Alternatívny štýl

en: Alternative row style
sk: Alternatívny štýl riadku

en: Field @field (ID: @id)
sk: Pole @field (ID: @id)

en: Theming information (display)
sk: Informácie o témach (zobraz)

en: Back to !info.
sk: Späť na !info.

en: theming information
sk: informácie o témach vzhľadu

en: This is an alternative template for this display.
sk: Toto je alternatívna téma pre toto zobrazenie.

en: This is an alternative template for this style.
sk: Toto je alternatívna téma pre tento štýl.

en: This is an alternative template for this row style.
sk: Toto je alternatívna šablóna pre tento štýl riadku.

en: File found in folder @template-path
sk: Súbor je nájdený v priečinku @template-path

en: (File not found, in folder @template-path)
sk: (Súbor nebol nájdený v priečinku @template-path)

en: Attachment settings
sk: Nastavenia príloh

en: Multiple displays
sk: Viacnásobné zobrazenia

en: Block admin description
sk: Popis bloku v administrácií

en: Use the site name for the title
sk: Použiť názov tejto stránky ako titulok

en: No menu
sk: Žiadne menu

en: Menu item entry
sk: Zadanie položky menu

en: No menu entry
sk: Žiadna položka menu

en: Menu tab
sk: Záložka menu

en: Default menu tab
sk: Predvolená záložka menu

en: Already exists
sk: Už existuje

en: "$arg" is no longer supported. Use % instead.
sk: "$arg" nie je viac podporovaný. Namiesto neho treba použiť %.

en: Views cannot create normal menu items for paths with a % in them.
sk: Views nemôže vyvárať klasické menu položky so znakom %.

en: Title is required for this menu type.
sk: Pre tento typ menu je požadovaný titulok

en: Inline fields
sk: Riadkové polia

en: RSS description
sk: Popis RSS

en: This will appear in the RSS feed itself.
sk: Toto sa zobrazí v RSS kanáli samo.

en: Display items inline
sk: Zobraziť položky v riadku

en: None defined
sk: Nedefinované

en: New view
sk: Nový pohľad

en: Changed view
sk: Zmenený pohľad

en: View %name, displaying items of type <strong>@base</strong>.
sk: Pohľad: %name, zobrazuje položky typu <strong>@base</strong>.

en: Live preview
sk: Aktuálny náhľad

en: @current of @max
sk: @current z @max

en: Formatted html link
sk: Formátovaný html link

en: - All -
sk: - Všetko -

en: Machine-readable name
sk: Strojovo čitateľný názov

en: Contact form
sk: Kontaktný formulár

en: This account's default language for e-mails, and preferred language for site presentation.
sk: Predvolený jazyk tohto konta pre emaily a prezentáciu stránok.

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
sk: Strojovo čitateľný názov typu obsahu môže obsahovať iba malé písmená, podčiarkovníky a čísla.

en: Search form
sk: Vyhľadávanie

en: Popular content
sk: Obľúbený obsah

en: Date and time
sk: Dátum a čas

en: Content translation
sk: Preklad obsahu

en: Select the method used to collect autocomplete suggestions. Note that <em>Contains</em> can cause performance issues on sites with thousands of nodes.
sk: Vyberte si metódu, ktorá sa použije na získanie návrhov pre samodokončovanie. Uvedomte si, že <em>Obsahuje</em> môže spôsobiť problémy s výkonom na stránkach s tisíckami uzlov.

en: Text format
sk: Textový formát

en: Aid
sk: Pomoc

en: The name of the site.
sk: Názov web stránky.

en: Bulk Exporter
sk: Hromadný exportér

en: Edit @type
sk: Upraviť @type

en: Import page
sk: Importovať stránku

en: Custom input format
sk: Vlastný vstupný formát

en: Content type name
sk: Názov typu obsahu.

en: Date Tools
sk: Nástroje pre dátum

en: Tools to import and auto-create dates and calendars.
sk: Nástroje na importovanie a automatické vytváranie dátumov a kalendárov.

en: Navigate to previous year
sk: Prejsť na predchádzajúci rok

en: Navigate to next year
sk: Prejsť na nasledujúci rok

en: Navigate to previous month
sk: Prejsť na predchádzajúci mesiac

en: Navigate to next month
sk: Prejsť na nasledujúci mesiac

en: Navigate to previous week
sk: Prejsť na predchádzajúci týždeň

en: Navigate to next week
sk: Prejsť na nasledujúci týždeň

en: Navigate to previous day
sk: Prejsť na predchádzajúci deň

en: Navigate to next day
sk: Prejsť na nasledujúci deň

en: View full page month
sk: Zobraziť mesiac na celej stránke

en: manage fields
sk: spravovať polia

en: %name must be a positive integer.
sk: %name musí byť kladné celé číslo.

en: Search @type
sk: Hľadať @type

en: Advanced search form
sk: Formulár rozšíreného vyhľadávania

en: Does not start with
sk: Nezačína s

en: Does not end with
sk: Nekončí s

en: Secondary menu
sk: Sekundárne menu

en: The unique ID of the comment.
sk: Jedinečné ID komentára.

en: The IP address of the computer the comment was posted from.
sk: IP adresa počitača, z ktorého bol komentár odoslaný.

en: The name left by the comment author.
sk: Meno zadané autorom komentára.

en: The email address left by the comment author.
sk: E-mailová adresa zadaná autorom komentára.

en: The home page URL left by the comment author.
sk: URL adresa domovskej stránky zadaná autorom komentára.

en: The URL of the comment.
sk: URL adresa komentára.

en: Edit URL
sk: Upraviť URL

en: The URL of the comment's edit page.
sk: URL stránky na zmenu komentára.

en: The date the comment was posted.
sk: Dátum odoslania komentára.

en: The comment's parent, if comment threading is active.
sk: Nadradená položka komentára, ak je zapnuté členenie do konverzácií.

en: The node the comment was posted to.
sk: Uzol, ku ktorému bol komentár odoslaný.

en: The number of comments posted on a node.
sk: Počet komentárov k uzlu.

en: New comment count
sk: Počet nových komentárov

en: The number of comments posted on a node since the reader last viewed it.
sk: Počet komentárov k uzlu od poslednej návštevy čitateľa.

en: The type of the node.
sk: Typ uzlu.

en: The language the node is written in.
sk: Jazyk, v ktorom je uzol napísaný.

en: The URL of the node.
sk: URL adresa uzlu.

en: The URL of the node's edit page.
sk: URL adresa stránky pre úpravu uzlu.

en: Date changed
sk: Dátum zmenený

en: The date the node was most recently updated.
sk: Dátum poslednej úpravy uzlu.

en: The author of the node.
sk: Autor uzlu.

en: Poll winner
sk: Víťaz ankety

en: The winning poll answer.
sk: Víťazná odpoveď ankety.

en: Poll winner votes
sk: Hlasy víťaza ankety

en: The number of votes received by the winning poll answer.
sk: Počet hlasov prijatých pre víťaznú odpoveď ankety.

en: Poll winner percent
sk: Percentá víťaza ankety

en: The percentage of votes received by the winning poll answer.
sk: Počet percent hlasov prijatých pre víťaznú odpoveď ankety.

en: The number of visitors who have read the node.
sk: Počet návštevníkov, ktorý prečítali uzol.

en: The number of visitors who have read the node today.
sk: Počet návštevníkov, ktorý dnes prečítali uzol.

en: Last view
sk: Posledné zobrazenie

en: The date on which a visitor last read the node.
sk: Dátum posledného prečítania uzla návštevníkom.

en: The slogan of the site.
sk: Slogan web stránky.

en: The administrative email address for the site.
sk: Administračná e-mailová adresa webu.

en: The URL of the site's front page.
sk: URL adresa úvodnej stránky webu.

en: Login page
sk: Prihlasovacia stránka

en: The URL of the site's login page.
sk: URL adresa prihlasovacej stránky webu.

en: The unique ID of the uploaded file.
sk: Unikátny identifikátor nahraného súboru.

en: The name of the file on disk.
sk: Meno súboru na disku.

en: The size of the file, in kilobytes.
sk: Veľkosť súboru v kilobajtoch.

en: The web-accessible URL for the file.
sk: URL adresa súboru prístupná z webu.

en: The date the file was most recently changed.
sk: Dátum, kedy bol súbor posledný krát zmenený.

en: The user who originally uploaded the file.
sk: Používateľ, ktorý nahral súbor.

en: The unique ID of the taxonomy term.
sk: Jedinečný identifikátor termínu taxonómie.

en: The name of the taxonomy term.
sk: Názov termínu taxonómie.

en: The optional description of the taxonomy term.
sk: Voliteľný popis termínu taxonómie.

en: The number of nodes tagged with the taxonomy term.
sk: Počet uzlov označených termínom taxonómie.

en: The URL of the taxonomy term.
sk: URL termínu taxonómie.

en: The vocabulary the taxonomy term belongs to.
sk: Slovník, ku ktorému patrí termín taxonómie.

en: The unique ID of the taxonomy vocabulary.
sk: Jedinečný identifikátor slovníka taxonómie.

en: The name of the taxonomy vocabulary.
sk: Názov slovníka taxonómie.

en: The optional description of the taxonomy vocabulary.
sk: Voliteľný popis slovníka taxonómie.

en: Term count
sk: Počet termínov

en: The number of terms belonging to the taxonomy vocabulary.
sk: Počet termínov patriacich k slovníku taxonómie.

en: The unique ID of the user account.
sk: Unikátne ID používateľského účtu.

en: The login name of the user account.
sk: Prihlasovacie meno používateľského účtu.

en: The email address of the user account.
sk: E-mailová adresa používateľského účtu.

en: The URL of the account profile page.
sk: URL stránky používateľského profilu.

en: The date the user last logged in to the site.
sk: Dátum posledného prihlásenia používateľa na stránku.

en: The date the user account was created.
sk: Dátum vytvorenia používateľského účtu.

en: All parent terms
sk: Všetky rodičovské termíny

en: Comments allowed
sk: Komentáre povolené

en: All pages except those listed
sk: Všetky stránky okrem týchto vypísaných

en: Only the listed pages
sk: Len vypísané stránky

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
sk: Určte stránky použitím ich ciest. Vložte jednu cestu na riadok. Znak '*' je zástupný znak. Ukážkové cesty sú %blog pre stránku bloku a %blog-wildcard pre každý osobný blog. %front je hlavná stránka.

en: Text formats
sk: Textové formáty

en: Image styles
sk: Štýly obrázkov

en: manage display
sk: spravovať zobrazenie

en: Revision log message
sk: Správa do záznamu revízií

en: Full content
sk: Celý obsah

en: Image style
sk: Štýl obrázka

en: Input required
sk: Požadovaný vstup

en: Display all items
sk: Zobraziť všetky položky

en: « Prev
sk: « Predchádzajúce

en: Is not empty (NOT NULL)
sk: Nie je prázdne (NOT NULL)

en: Highlighted
sk: Zvýraznené

en: Available variables are: [site:name], [site:url], [user:name], [user:mail], [site:login-url], [site:url-brief], [user:edit-url], [user:one-time-login-url], [user:cancel-url].
sk: Máte k dispozícii tieto premenné: [site:name], [site:url], [user:name], [user:mail], [site:login-url], [site:url-brief], [user:edit-url], [user:one-time-login-url], [user:cancel-url].

en: None (original image)
sk: Žiadny (pôvodný obrázok)

en: Import @plugin
sk: Importovať @plugin

en: Add @entity_type
sk: Pridať @entity_type

en: (No information available)
sk: (Nie je dostupná žiadna informácia)

en: Import @entity_type
sk: Importovať @entity_type

en: Fixed value
sk: Pevná hodnota

en: Asc
sk: Vzostupne

en: The extension of the file.
sk: Prípona súboru.

en: Taxonomy Vocabulary
sk: Taxonomický slovník

en: Math expression
sk: Matematický výraz

en: Show "Page not found"
sk: Zobraziť "Stránka nenájdená"

en: Display a summary
sk: Zobraziť sumár

en: Create a label
sk: Vytvoriť popis

en: Unformatted list
sk: Neformátovaný zoznam

en: HTML list
sk: HTML zoznam

en:  new
sk:  nové

en: Also known as: !also.
sk: Tiež známe ako: !also.

en: All taxonomy terms
sk: Všetky termíny taxonómie

en: Generate automatic URL alias
sk: Vygenerovať alias URL adresy automaticky

en: Configure URL alias patterns.
sk: Nastaviť vzory pre alias URL adresy.

en: Result summary
sk: Výsledný súhrn

en: Entity Reference Source
sk: Odkaz na entitu - zdroj

en: Entity Reference list
sk: Zoznam odkazov na entitu

en: Display "Access Denied"
sk: Zobraziť "Prístup zamietnutý"

en: The language the comment is in.
sk: Jazyk, v ktorom je komentár napísaný.

en: - No value -
sk: - Žiadna hodnota -

en: The taxonomy vocabulary weight
sk: Váha taxonomického slovníka

en: Unfiltered text
sk: Nefiltrovaný text
